დღის ამბავი პოლიტიკა თებერვალი 16, 2026 წყლის ჭავლში შერეული ნივთიერებებით დაზიანებული მოქალაქეების სახელით საია სამართალწარმოებას იწყებს
დღის ამბავი სამართალი თებერვალი 16, 2026 პოლიციამ თბილისში მომხდარი 5 ავტომობილის გაქურდვის ფაქტი გახსნა – დაკავებულია ერთი პირი
დღის ამბავი სამართალი თებერვალი 16, 2026 სამართალდამცველებმა ნარკოდანაშაულის ბრალდებით 7 პირი დააკავეს
დღის ამბავი სამართალი თებერვალი 16, 2026 საგამოძიებო სამსახურმა უაქციზო თამბაქოს ნაწარმის უკანონო შენახვის ფაქტზე ერთი პირი დააკავა
დღის ამბავი სამართალი თებერვალი 15, 2026 პროკურატურამ ჯგუფურად, დიდი ოდენობით თანხის გამოძალვის ფაქტზე, ოთხ პირს ბრალდება წარუდგინა
დღის ამბავი სამართალი თებერვალი 15, 2026 სამართალდამცველებმა 14 წელს მიუღწეველი არასრულწლოვნების მიმართ ჩადენილი გარყვნილი ქმედების ბრალდებით ერთი პირი დააკავეს
დღის ამბავი კახეთი რეგიონი სამართალი თებერვალი 15, 2026 კახეთის პოლიციამ ჯგუფურად ჩადენილი გამოძალვის ბრალდებით 4 პირი დააკავა